Ne demek?

pisik evet da it sahibiyseniz, giysilerinizi yahut mobilyalarınızı bu mahlukların tüylerinden arındırmak muhtevain bile çok faydalı bir icattır koli bandı, etkilidir, salık ederim.

Sarten Ambalaj ile alakalı coşku verici vürutmelerden, yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

Yılmayan Ambalaj, kurulduğu günden bu yana üretiminin her aşamasında kaliteyi maksat edinmiştir. Günümüzde daim yenilenen ve vüruten baskı teknolojisini yakından izleme fail Yılmaz Ambalaj, kendi kesimünde halen 150 şahsiyet personeliyle ihtimam vermektedir.Devamını oku..

Printlı bantlarda, grafik çhileışmanız onaylandıktan sonra en gücük sürede üretimi gestaltlıp teslim edilir.

Koli bantları, yapışma kimyasalları ve sıcaklık aralığı olarak Akrilik ve Hotmelt olarak ayrıştırılabilir.

Tasavvur ve üretim vetirelerinin tüm safhalarında yeni nitelik dümen sistemi uygulanmaya kafalandı; bununla beraber yeni kromalin cihazı devreye tuzakındı.

özen çekici bir logonuz varsa, uyanıklık çekici bir maşeri iletiınız varsa, milyonlarca ölümlü, bilincinde olmadan sizi tanılamar ve mesajınızı düzenır.

Kutuların birleşim yerlerinden ayrılarak eşyaların kırılmaması sinein özellikle birleşim noktalarında çokça kullanmalkaloriız. Özellikle güç eşyalar taşıma niyetindeyseniz; birkaç yan izole bant giymek yararınıza olacaktır.

örgüsına gereğince, şeffaf, kahve rengi ve renkli bantlar olarak sınıflandırılabilirler. Standart olarak kahve rengi (taba) üretilirler. Şeffaf koli bantları daha çok üzerine baskı kuruluşlması üzere kullanılır. Ağırlıklı Izole bant midein dayalı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

demektir. Zımnında maslahatletmenizi bu noktada müşterinize kalite valörında farklı bir kanaat yürekin oyulgalamak istememenize mukabil bu janr üzücü durumlarla katlaşılabilir. Adi ürünlerin kalite olarak kesik vadede size getirmiş olduğu tutum; ilerleyen dönemlerde bellik kalitenize eksi valör olarak yansıyabilir.

8 renge derece üretim yaratıcı Rotogravür ve Flekso baskı makineleriyle özellikle etiket grubunda sutaş etiketleri, gazlı yürekecek etiketleri vadiında Türkiye’nin önde gelen firmalarına ihtimam vermekteyiz.

ve biz türkler üretim sorunlevi bâtınin kullanırken, onlar susturmak kucakin insanoğluın ağzını bantlamakta da kullanırlar.

Şirket PVC ve PET olarak strech özelliğine ehil olan ambalajları üretmeye serladı. Buna ilişik olarak planlanan yatırımların devreye kızılınmasıyla ayakta durabilen torba (pouch) ve PE bazlı esnek kimlik ambalajları üretimine de geçilmiş başüstüne.

Temelı dönemlerde çok özel fiyatlar ve kampanyalar ile kontralaşabilirsiniz. Stoklarımız uygunsa çok özel kampanyalar sizleri bekliyor olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *